Kontakt

Rzeszów

ul. Popiełuszki 5
tel. (17) 85 909 85
fax. (17) 85 909 85 wew. 126
pn.-pt. 8:00-18:00
sob. 9:00-14:00

Wyświetl większą mapę 

Dział Handlowy

 

 

Mariusz Laszczyk
tel. 602 228 600
e-mail: m.laszczyk@mariot.pl
Jacek Paszek
tel. 600 835 418
e-mail: j.paszek@mariot.pl
Jaromir Holski
tel. 535 464 666
e-mail: j.holski@mariot.pl
Tomasz Fałat
tel. 600 385 530
e-mail: t.falat@mariot.pl
Marcin Baran
tel. 535 737 444
e-mail: m.baran@mariot.pl
Marcin Cyrulik
tel. 535 414 444
e-mail: m.cyrulik@mariot.pl

Specjalizacja:

osłony wewnętrzne

Sylwia Fus
tel. 535 454 444
e-mail: s.fus@mariot.pl

Dział Administracji

Wioletta Dziopak
e-mail: w.dziopak@mariot.pl
Bożena Kulczycka
e-mail: b.kulczycka@mariot.pl

Dział Zamówień

Anna Duczek
e-mail: a.duczek@mariot.pl
Piotr Fusiara
e-mail: p.fusiara@mariot.pl

Dział Logistyki i Serwisu

Wojciech Stolarz
tel. 602 504 418
e-mail: w.stolarz@mariot.pl

Dział Marketingu

Alicja Leś
tel. 600 886 769
e-mail: a.les@mariot.pl



Wyświetl większą mapę


Podziel się!

  • twitter   Kontakt
  • facebook   Kontakt
  • gmail   Kontakt
  • googlebuzz   Kontakt
  • linkedin   Kontakt
 


Komentowanie niedozwolone.



Firma MARIOT MARIUSZ LASZCZYK otrzymała dotację w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013 – działanie 1.4. „Promocja gospodarcza i aktywizacja inwestycyjna regionu”, schemat B – „Projekty pozainwestycyjne” na realizację projektu pt. "Udział firmy MARIOT MARIUSZ LASZCZYK w Międzynarodowych Targach Rzeszowskich wiosną 2012 roku szansą na podniesienie konkurencyjności”. W wyniku realizacji projektu firma MARIOT MARIUSZ LASZCZYK uczestniczyła jako wystawca w imprezie targowo – wystawienniczej odbywającej się w hali Regionalnego Centrum Sportowo - Widowiskowego przy ulicy Podpromie 10 w Rzeszowie pod nazwą Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów. Impreza targowo wystawiennicza w których uczestniczyła firma MARIOT odbywała się: 23-25 marca 2012 r. Dzięki realizacji niniejszego projektu firma nawiązała wiele kontaktów biznesowych, umocniła swoją pozycję na rynku oraz nawiązała współpracę z nowymi kontrahentami. Mariusz Laszczyk