Drzwi zewnętrzne Oknoplast

OKNOPLAST oferuje drzwi zewnętrzne o klasycznej formie oraz rozwiązania nawiązujące do nowoczesnej stylistyki. Bogata  kolorystyka, różnorodne wzornictwo wypełnień oraz okuć, kilka wariantów wyposażenia dodatkowego sprawiają, że drzwi idealnie komponują się w każdym stylu architektonicznym.

Linia Aria

Połączenie piękna i nowoczesności

Piękne i nowoczesne wzory stanowiące prawdziwą ozdobę domu to cechy jakie wyróżniają drzwi nakładkowe w wersji Premium oraz wsadowe w wersji Standard. Unikalny wygląd zawdzięczają nowatorskiej konstrukcji. W drzwiach Premium aluminiowa rama jest ukryta pod wysokiej jakości dekoracyjnymi płytami wykonanymi z tego samego materiału. Pomiędzy nimi znajduje się zaś gruba warstwa wysokoizolacyjnej pianki, chroniącej przed stratami ciepła. Natomiast w wersji Standard eleganckie wypełnienie wykonane jest ze szkła bądź aluminium.

Linia Ignis

Funkcjonale drzwi w doskonałej jakości

Połączenie wyjątkowej jakości oraz funkcjonalności drzwi znajdziemy wyłącznie w Lini Ignis. Wykonana z aluminium lub PVC rama drzwi i bogata oferta modeli wypełnień z niezwykle wytrzymałego tworzywa GFK gwarantuje wieloletnie i bezawaryjne użytkowanie. Stylowe aplikacje, ornamenty i szkło dekoracyjne to cechy charakterystyczne niepowtarzalnego wzornictwa tej linii. Ponadto wśród licznych wzorów odnajdziemy wypełnienia specjalnie zaprojektowane dla OKNOPLAST, jak m.in. model Merapi, stworzony przez znaną niemiecką projektantkę Sabine Bischof, zainspirowaną kształtem okna Platinium.

Linia Aqua

Estetyczna kolorystyka

Estetyka utrzymana w klasycznym stylu i  ascetyzm, a do tego mnogość kolorów dostępnych również w oknach Oknoplast to cechy wyróżniające Linię Aqua. Dzięki profilom z PVC oraz wypełnieniom wsadowym wykonanym z PVC, drzwi z tej linii odznaczają się również wysokimi parametrami termoizolacyjnymi. Drzwi można wyposażyć w dedykowane do nich witraże, zaprojektowane na specjalnie zamówienie OKNOPLAST.

Linia Classic

Klasyczna elegancja

Głównymi atutami wyróżniającymi Linię Classic to ponadczasowe klasyczne wzornictwo i wysoka jakość wykonania. Drzwi te najczęściej stosowane są jako dodatkowe wejście do domu np. od strony ogrodu. Konstrukcja drzwi wykonana z ABS dodatkowo wzmocniona stalowym zbrojeniem zapewnia długotrwałe i bezawaryjne funkcjonowanie. Zastosowany tu nowoczesny zamek wielopunktowy jest nie tylko gwarancją pewności działania ale i bezpieczeństwa. Istnieje również możliwość zastosowania do drzwi elementów ułatwiających ich użytkowanie tj.: niski próg drzwiowy, ozdobne i klasyczne pochwyty, samozamykacze jak również różnego koloru klamki.


 

drzwi5lat  Drzwi zewnętrzne Oknoplast

Więcej o producencie na stronie: www.oknoplast.com.pl

skomponuj drzwi aluhaus  Drzwi zewnętrzne Oknoplast


Podziel się!

 • twitter  Drzwi zewnętrzne Oknoplast
 • facebook  Drzwi zewnętrzne Oknoplast
 • gmail  Drzwi zewnętrzne Oknoplast
 • googlebuzz  Drzwi zewnętrzne Oknoplast
 • linkedin  Drzwi zewnętrzne Oknoplast
 


Komentowanie niedozwolone.Firma MARIOT MARIUSZ LASZCZYK otrzymała dotację w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013 – działanie 1.4. „Promocja gospodarcza i aktywizacja inwestycyjna regionu”, schemat B – „Projekty pozainwestycyjne” na realizację projektu pt. "Udział firmy MARIOT MARIUSZ LASZCZYK w Międzynarodowych Targach Rzeszowskich wiosną 2012 roku szansą na podniesienie konkurencyjności”. W wyniku realizacji projektu firma MARIOT MARIUSZ LASZCZYK uczestniczyła jako wystawca w imprezie targowo – wystawienniczej odbywającej się w hali Regionalnego Centrum Sportowo - Widowiskowego przy ulicy Podpromie 10 w Rzeszowie pod nazwą Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów. Impreza targowo wystawiennicza w których uczestniczyła firma MARIOT odbywała się: 23-25 marca 2012 r. Dzięki realizacji niniejszego projektu firma nawiązała wiele kontaktów biznesowych, umocniła swoją pozycję na rynku oraz nawiązała współpracę z nowymi kontrahentami. Mariusz Laszczyk